opis_strony2
Aktualności
Dotacja z BS w Skórczu - dodtakowe dofinansowanie w ramach Działaj LOaklnie VI - edycja 2008 PDF Print Email
l, d, F Y H:i

Dzięki dotacji od Banku Spółdzielczego w Skórczu udało nam się dofinansować kolejny projekt!!!


Miło nam poinformować, iż Bank Spółdzielczy w Skórczu okazał się przychylny na naszą prośbę o wsparcie w ramach Działaj Lokalnie i otrzymaliśmy 5 tysięcy złotych, które w całości postanowiliśmy przeznaczyć na projekty do programu Działaj Lokalnie. Przywróciliśmy wcześniej nie uznane przez Komisję koszty na budowę łazienki i WC o które zwróciło się z prośbą Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Wysin oraz koszty wydruku dyplomów dla uczestników zajęć, o które wystąpiła Maltańska Służba Medyczna.

Read more...
 
Protokół ze szkolenia nt. Działaj Lokalnie VI z dnia 30 września PDF Print Email
l, d, F Y H:i

PROTOKÓŁ ZE SZKOLENIA NT. DZIAŁAJ LOKALNIE VI Z DNIA 30 WRZEŚNIA

Dnia 30 września 2008 roku w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gdańskim o godzinie 15.00 odbyło się pierwsze szkolenie grantobiorców LOG. Prowadzącą szkolenie była Pani Justyna Wołoczko - koordynatorka Działaj Lokalnie w Fundacji Pokolenia w Tczewie. Podczas spotkania Pani Justyna starała się przekazać jak najwięcej informacji dotyczących opisu faktury o obiegu dotacji na kontach. Objasniła całą procedurę co do tego jak ma wyglądać konto od momentu przelania dotacji do końowego rozliczenia. Zaproponowała wzór opisu faktury oraz oświadczenia. Wzory te mogą okazać się pomocne grantobiorcom przy późniejszych rozliczeniach. Pytań było mnóstwo, ale Pani Justyna radziła sobie znakomicie. Spotkanie przebiegało w przemiłej atmosferze. Wszyscy rozstali się z uśmiechem na twarzy.

Sporządziła              

Joanna Nadolna          

 
Projekty Działaj Lokalnie VI- edycja 2008 ruszyły !!!! PDF Print Email
l, d, F Y H:i

Projekty Działaj Lokalnie VI - edycja 2008 ruszyły!!!

Skoro to właśnie te projekty okazały się najlepsze to warto coś o nich wiedzieć...

Read more...
 
PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI GARNTOWEJ Z DNIA 26 Sierpnia 2008 PDF Print Email
l, d, F Y H:i


PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI GRANTOWEJ
z dnia 26 sierpnia 2008

Dnia 26 sierpnia 2008 roku o godzinie 9.00 w Urzędzie Gminy Starogard Gdański miało miejsce posiedzenie członków Komisji Grantowej. W skład Komisji wchodzą: przedstawiciele samorządu lokalnego: Katarzyna Dunst, Michał Gliniecki, Małgorzata Klein, Jan Stypa, Bogusław Męczykowski, Regina Kotłowska, przedstawiciele organizacji pozarządowych: Magdalena Forc - Cherek , Janina Kalbarczyk, Ewa Czeplina, Regina Bonk, Hanna Machnikowska, przedstawiciele biznesu: Izabela Stawicka oraz Ludwik Szparkowski. Udział w obradach brał także Mirosław Ossowski, jednak nie dostarczył kart oceny merytorycznej i nie wyrażał swojego zdania na temat oceny. Wnioski wcześniej zostały poddane ocenie 3 niezależnych ekspertów w składzie: Justyna Wołoczko, Waja Jabłonowska oraz Rafał Kosecki, potem dopiero mogła je oceniać Komisja Grantowa bazując na uwagach ekspertów.

Read more...
 
ZDJĘCIA LOTNICZE OWIDZA PDF Print Email
l, d, F Y H:i

Zdjęcia lotnicze Owidza - materiał do konkursu:

Read more...
 
«StartPrev101102103104105106NextEnd»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL